Studenckie Koło Naukowe Architektów Informacji UMK

Sekcje

W Studenckim Kole Naukowym Architektów Informacji mamy 6 sekcji, w których każdy z członków może aktywnie uczestniczyć! Poniżej prezentujemy listę sekcji na rok akademicki 2023/2024 wraz z opisami i osobami odpowiedzialnymi za ich funkcjonowanie.

Sekcja ZarząduMateusz Szudra
Sekcja jest odpowiedzialna za planowanie i organizację wydarzeń oraz spotkań w obrębie naszego koła, zarządzanie korespondencją mailową, sprawy administracyjne, analizowanie wniosków, koordynowanie działań innych sekcji, zarządzanie treściami na stronie internetowej oraz nadzór nad budżetem SKNAI.

Sekcja Marketingu i Promocji – Maksymilian Dygasiewicz
W ramach tej sekcji aktywnie promujemy nasze inicjatywy, zarządzamy naszymi mediami społecznościowymi oraz angażujemy się w wydarzenia, takie jak Dni Otwarte. Dodatkowo, to właśnie ta sekcja jest odpowiedzialna za organizację naszego prestiżowego plebiscytu „Diamenty Roku”!

Sekcja Projektów i Badań – Mateusz Szudra
Chcesz pojechać na konferencje naukową, wziąć udział w jakiś badaniach, może masz pomysł na jakiś interesujący projekt? Zgłoś się do Sekcji Projektów i Bada, ponieważ w ramach działania tej sekcji organizujemy wykłady, warsztaty i inne formy edukacyjne dla naszych członków. Nasza sekcja aktywnie współpracuje z lokalnym otoczeniem, poszukuje nowych możliwości rozwoju.

Sekcja Graficzna – Małgorzata Dąbrowska
W tej sekcji możesz wyrazić swoją twórczość artystyczną. Obejmuje ona tworzenie grafik, plakatów, ulotek i innych materiałów promocyjnych, projektowanie materiałów na wydarzenia oraz organizowanie warsztatów i szkoleń z zakresu projektowania graficznego dla członków koła. 

Sekcja Międzynarodowa– Aleksandra Śnieć
Rozszerzamy nasze horyzonty i nawiązujemy międzynarodowe kontakty. W ramach Sekcji Międzynarodowej, m.in. zajmujemy się prowadzeniem Poradni YUFE oraz współpracą z zagranicznymi organizacjami.

Sekcja Audiowizualna – Maria Lichograj
Jeśli grafika nie jest Twoją pasją, a pracujesz lepiej z dźwiękiem, to Sekcja Audiowizualna jest właśnie dla ciebie. W ramach tej sekcji, m.in. zajmujemy się tworzeniem podcastów na tematy związane z działalnością koła lub istotnymi zagadnieniami, montażem materiałów audiowizualnych oraz tworzeniem scenariuszy.