Studenckie Koło Naukowe Architektów Informacji UMK

Sekcje

W Studenckim Kole Naukowym Architektów Informacji posiadamy 5 sekcji tematycznych. Każdy z członków może się w nich udzielać do czego zachęcamy! Poniżej znajduje się lista sekcji w roku akademickim 2022/2023 wraz z ich opisami i osobami, które są odpowiedzialne za ich działanie.

Sekcja mediów społecznościowychJulka Dzikoń
Sekcja odpowiedzialna za prowadzenie naszego Instagrama, Facebooka, YouTube oraz Spotify. Wszystkie nasze posty oraz tematy związane z treścią powstają właśnie tutaj.

Sekcja podcastów – Marta Kochańska
Masz ciekawy temat na podcast lub chcesz poprowadzić jakiś odcinek z jedną z naszych podcasterek? Zapraszamy do kontaktu z sekcją podcastów.

Sekcja promocji – Maksymilian Dygasiewicz
Ta sekcja odpowiedzialna jest za działania mające spopularyzować nasz kierunek oraz Koło. Jeśli masz ochotę zrobić grafikę na naszą gablotę albo masz pomysł jak zaprosić nowych członków do Koła to jest to odpowiednia sekcja dla Ciebie!

Sekcja projektów i badań – Mateusz Szudra
Chcesz pojechać na konferencje naukową, wziąć udział w jakiś badaniach, może masz pomysł na jakiś interesujący projekt? Zgłoś się do Sekcji projektów i badań, postaramy się coś zorganizować.

Sekcja Poradni YUFE – Aleksandra Śnieć
Jeśli masz pytania odnośnie naszej poradni lub chcesz nauczyć się tworzyć dostępne strony to zapraszamy do koordynatorki sekcji Poradni.