Udział W Międzynarodowej konferencji naukowej „Komunikacja. Dezinformacja. Propaganda. Ekosystem walki informacyjnej”

25 maja członkowie naszego Koła mieli zaszczyt brać udział w Międzynarodowej konferencji naukowej „Komunikacja. Dezinformacja. Propaganda. Ekosystem walki informacyjnej”, która organizowana była przez Akademię im. Jakuba z Paradyża w Gorzowie Wielkopolskim. Mateusz Szudra oraz Aleksandra Śnieć wygłosili referat „Przykłady zwalczania dezinformacji na podstawie projektów zrealizowanych przez studentów architektury informacji”, w którym opowiedzieli o projektach „Zgłoś Trolla” oraz „Ziarno Prawdy”.  Prezentacja spotkała się z entuzjastycznym przyjęciem, a po wystąpieniu nasi reprezentanci otrzymali interesujące pytania. Dla naszego Koła była to pierwsza międzynarodowa konferencja, dlatego tym bardziej jesteśmy dumni z naszego udziału. 

[ngg src=”galleries” ids=”7″ display=”basic_imagebrowser”]
Scroll to Top
Skip to content