Udział w Konferencji AIDA4

Z wielką radością informujemy o naszym drugim udziale w konferencji AIDA4! Tegoroczna edycja, której hasło przewodnie brzmi „AI versus IA – architektura informacji w erze algorytmów”, odbędzie się na Uniwersytecie Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie w dniach 11-12 czerwca 2024 r.

Nasze Studenckie Koło Naukowe reprezentować będą:

Mateusz Szudra i Tatiana Foks, którzy przedstawią referat na temat: Wpływ sztucznej inteligencji na tworzenie fake newsów.
Małgorzata Dąbrowska, Julia Dzikoń i Alicja Jakubczyk , które zaprezentują wyniki swojego audytu w wystąpieniu: Ocena dostępności czatów opartych na sztucznej inteligencji. Audyt Gemini, OpenAI i Copilot.

To wyjątkowe wydarzenie jest doskonałą okazją do wymiany wiedzy i doświadczeń w zakresie architektury informacji i jej roli w dobie zaawansowanych technologii. Zachęcamy wszystkich do śledzenia naszego udziału w konferencji na naszym Instagramie i trzymania kciuków za naszych prelegentów. Jest to dla nas kolejny krok w rozwijaniu naszych naukowych pasji i umiejętności.

Do zobaczenia w Krakowie!