Grill Integracyjny Architektów Informacji

29.05.2024 zorganizowaliśmy pierwszy Grill Integracyjny Architektów Informacji. Głównym celem naszej inicjatywy była wspólna integracja studentów i wykładowców. Jest nam niezmierni miło, że spotkanie odbyło się mimo, że tego dnia pogoda zapowiadała się deszczowa.

Spotkanie było okazją do tego, aby na chwilę oderwać się od codziennych obowiązków akademickich i w swobodnej atmosferze porozmawiać o naszych zainteresowaniach, pasjach oraz wspólnych projektach. Wydarzenie pokazuje, jak ważna jest współpraca, zaangażowanie i wzajemne wsparcie w naszej społeczności akademickiej.

Specjalne podziękowania należą się ekipie, która była odpowiedzialna za przygotowanie wydarzenia – Maks, Kasia, Tatiana, Hubert, Maria, Ola, Gosia, Mateusz i Patrycjusz. To oni przygotowali zrzutkę wśród studentów, dopilnowali powstania playlisty, zadbali o bezpieczeństwo, przygotowali plakietki z imionami, zakupili kiełbaski, napoje a nawet samodzielnie wykonali dania wegetariańskie. Oczywiście to tylko część rzeczy, która została przygotowania. Mamy nadzieję, że ten grill stanie się tradycją, która będzie nas integrować i sprzyjać budowaniu silnych więzi oraz wspomnień na lata.

Dziękujemy wszystkim za przybycie i wspomnienia!

Zobacz ten post na Instagramie
Scroll to Top
Skip to content